Góra, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz Mag/tig

Góra

J&M Job Service jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4274.
Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej.

W chwili obecnej, dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Pracowników na stanowisko:

Spawacz MAG/TIG

Miejsce pracy: Góra (woj. dolnośląskie)

WYMAGANIA:
- aktualne uprawnienia spawalnicze
- doświadczenie na stanowisku spawacz MAG/TIG
- umiejętność spawania stali nierdzewnej i aluminium
- umiejętność czytania rysunków technicznych
- samodzielność i odpowiedzialność

OFERUJEMY:
- umowę o pracę, na czas określony
- dobre warunki finansowe (wynagrodzenie 2000 zł netto)
- praca w godzinach 7.00 &#8211; 15.00

OPIS STANOWISKA:
Spawanie zbiorników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze skanami certyfikatów na adres:
rekrutacja@forwork.eu
W tytule prosimy wpisać: Spawacz MAG/TIG Góra

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 12 Luty, 2013  10:20

Identyfikator: 440920

Wyświetleń: 5307